Από την αρχή ήταν το αφεντικό . Α.Ο Κιλκισιακός - Α.Ο Σειρήνα Γρεβενών 6-2 . Πρωτάθλημα Γυναικών .

Την νίκη με 6-2  πήρε η Γυναικεία Ομάδα του Κιλκισιακού στην 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Η ομάδα από την αρχή του αγώνα επέβαλε το ρυθμό τις και στο 15΄ Άνοιξε το σκορ με την Έλλη Μουρατίδου, με την Πόπη Σωτήρα στο 27" να κάνει το 2-0, η απάντηση των φιλοξενούμενων και η μείωση σε 2-1 έγινε στο 30", στην συνέχεια η ομάδα του Κιλκισιακού πίεζε και στο 43΄ η Μουρατίδου Ελένη έκανε το 3-1 όπου ήταν και σκορ ημιχρόνου.
Με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου και στο 52΄ η Πόπη Σωτήρα έγραψε το 4-1 και τρία λεπτά αργότερα 55΄ η Κωνσταντίνα Βασιλειάδου ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 5-1, στην συνέχεια η ομάδα του Κιλκισιακού είχε αρκετές ευκαιρίες αλλά κόντρα στην ροή του αγώνα τα Γρεβενά στο 80" Μείωσαν σε 5-2 για να έρθει η Χριστίνα Κωνσταντινίδου τρία λεπτά αργότερα να γράψει το 6-2 όπου ήταν και το τελικό σκορ.