Τελικός Κυπέλλου Ε.Π.Σ.Κιλκίς : ΠΑΟΚ Κρηστώνης - ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρώπου 1-3

Διαιτητής : Γιώργος Τακίδης
Βοηθοί : Δημήτριος Τζώγλης - Θωμάς Τζούντας
4ος Διαιτητής : Τάκης Ζημταρουδης Βοηθός : Παύλος Παπαδόπουλος

Το φιλμ του αγώνα Σκόρερ

Σε ένα παιχνίδι μέτριο ποιοτικά με πολλά φάουλ και συνεχόμενες διακοπές σε τραυματισμούς ο Απόλλων αναδείχθηκε Κυπελλούχος Ε.Π.Σ Κιλκίς.

Το 1-0 Ο Παρπουτσής με σουτ μέσα από την περιοχή.

2-0 από τον  Δουλκερίδη με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 38ο λεπτό.

Μείωσε ο Αγαθαγγελίδης στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων του πρώτου ημιχρόνου. Το 3-1 έγινε με πανέμορφο τέρμα από τον  Παρπουτσή και πάλι , στο 77ο λεπτό.

Τραυματίας έφυγε ο Μπαμπαλής του Απόλλωνα ενώ κόκκινη κάρτα 2η κίτρινη αντίκρισε ο Αιβάζης του Απόλλων. Την έναρξη του αγώνα σφύριξε ο Ανέστης Λαζαρίδης.

ΠΑΟΚ Κρηστώνης ( Παμπορίδης ) Σακαλίδης Ματετζίδης Μαυροκεφαλίδης Μωυσιάδης Αγαθαγγελίδης Ευθυμιάδης Τσολακίδης Ιωαννίδης Παυλίδης Ρουστέμ Χατζηασλανίδης Αανπ.(Κυριακίδης  Αποστολίδης Γιουβατζόγλου Παπαδόπουλος Κόλα Κάλλιας Χατζηλιάδης Ιωαννίδης Σ. Μέτκαρης

ΑΠΟΛΛΩΝ Ευρώπου ( Στεφανίδης ) : Δουλκερίδης  Τσολακίδης Καφετζής Ματζάρης Μπερούκας Βαρότσης Κατηριάδης Ευθυμιάδης  Παρπουτσής Μπαμπαλής Αιβάζης Αναπ. ( Αναστασιάδης Χαρατιβίδης Παπαδόπουλος Βελίνης)