Νίκη στους μικρούς ήττα στους μεγάλους για τις μικτές ομάδες της Ε.Π.Σ. Κιλκίς

Κ-14 Ε.Π Σ. Κιλκίς - Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής 4 - 2

Δημοτικό Γήπεδο Αξιούπολης

Διάρκεια αγώνα 80΄(  40΄/40΄)

Νίκη με ΓΚΟΛΑΡΕΣ .

Στο 20΄ λεπτό ο Νικολαϊδης το 1-0 με εντυπωσιακή κεφαλιά .

Στο 33΄λεπτό με φοβερό σουτ του Ελμακλή έξω από την περιοχή η μπάλα στα δίχτυα για δεύτερη φορά βρίσκοντας και το δοκάρι .

3-0 με το Καρακατσιανίδη στο 40΄λεπτό με πλασέ .

Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της Χαλκιδικής μείωσε στο 43΄ αρχικά με τον Γερακούδη 3-1 και στο 60΄λεπτό με τον Στοϊκούδη με απ ευθείας εκτέλεση φάουλ σε 3-2 .

Στο 78΄λεπτό ( 2΄ πριν την λήξη ) εντυπωσιακή απόκρουση του Παπαδόπουλου σε κόρνερ κράτησε το σκορ .

Στο 2΄λεπτό τον καθυστερήσεων το κερασάκι στην τούρτα  ο Παντελίδης από ασιστ του Νικολαϊδη κρέμασε τον τερματοφύλακα για το τελικό 4-2 .

Ε.Π.Σ.Κιλκίς

Παπαδόπουλος Ελμακλής Λιακόπουλος Χαλτούπης Χύτας Γεωργιάδης Αντωνιάδης Παρλαλόγλου Καρακατσανίδης Νικολαϊδης Παντελίδης .

Αναπληρωματικοί  Κατσέας Γρηγοριάδης Αμανατίδης Φράνκο Γρηγοριάδης Α. Ανδρεανίδης Ευαγγέλου Μαυρογενίδης Θεοδωρίδης .

Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής

Ξιφτός Μπομπότας Φτίκας Γεροχρήστος Χατζας Κιάκο Στοϊκούδης Βατάλης Μεϊμαρίδης Γερακούδης Βαμβουλίδης .

Αναπληρωματικοί  Καζάνας Παπαευσταθίου Βασιλειάδης Κλιμμαντάκης Μουρατίδης Τσολπίδης Σιώκος Κεχαγίδης Σασκαλίδης .

Κ-16 Ε.Π Σ. Κιλκίς - Ε.Π.Σ. Χαλκιδικής 1 - 3

Στο 8ο λεπτό το 0-1 ο Σιραρίδης.
Ο Γρηγοράκης ισοφάρισε στο 42ο λεπτό.
Στο 55ο λεπτό η ομάδα της Χαλκιδικής μπήκε πάλι μπροστά στο σκορ με τον Παπαδόπουλο Ορφ.
Στο 71ο λεπτό απέκρουσε πέναλτι ο Κατσάκης.
Το τελικό σκορ έγινε στο 79ο λεπτό από τον Γκουγκουση .