Άριστη η διαιτησία του Δραγούση στην Χαλάστρα .

Οι κυανόλευκοι προηγήθηκαν πολύ γρήγορα με 2-0 με τα γκολ του Κρητικού στο 3' λεπτό και του Λίταινα στο 8' λεπτό. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 2-0 στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Η Νίκη Βόλου διατήρησε το προβάδισμα της στο δεύτερο ημίχρονο και νίκησε εκτός έδρας τον Καμπανιακό με 2-0.

Καμπανιακός (Αμανατίδης): Κασαπίδης, Λαγωνίδης, Σαρβανίδης (66′ Πολύζος), Μανιός, Προσκυνητόπουλος, Μπούσης, Ν. Καθάριος, Έππας, Γαρύφαλλος, Παπαστεριανός (38′ λ.τ Βοσκόπουλος), Τότσκα (66′ Μυστακίδης (79′ λ.τ Φροσύνης).

Νίκη Βόλου (Ελευθερόπουλος): Γκαραβέλης, Τοπαλίδης, Αναστασίου, Ανδρέου, Στίκας, Κυριακίδης, Ριμπέιρο (89′ Μπάλλας), Λίταινας (53′ Πολίτης), Γαβριηλίδης, Κρητικός (46′ Να’α), Τζιώρας (74′ Γιαννίτσης).

Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς) Απαρατήρητος
Βοηθοί: Βογιατζής (Καρδίτσας), Τσικλητάρη (Πιερίας)
4ος Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)